Od 8.září 2021 začínáme "OPEN DAY", kdy zveme všechny nové tanečníky s námi do sokolovny zatančit si v našich řadách.

Dětské věkové kategorie tančí vždy ve středu na hlavním sále sokolovny Mnichovo Hradiště.

Tanečníci jsou rozděleni do čtyř věkových kategorií :

MINIBABY  od 14,30-15,30h (= děti od 3-6 let )                                                                                                 

 Věnují se zpevňování těla pomocí základních baletních krůčků, hrají si s českou polkou, tančí a zpívají si se zpívánkami, animační písničky nám pomáhají zvýšit soustředění a učíme se základní rytmice. Během roku máme připravené i tématické hodiny jako např. Mikulášská,Hodina na zámku, Na baletním sále, atd. ..... Už i naši nejmenší tanečníci vystupují před publikem spolu s animátory.

MINIKIDS  od 15,30-16,30h (= "mladší děti" od 6-8 let )

Tanečníci jsou již školního věku. Kromě tanečních sestav se učí se pracovat s prostorem v jednoduchých choreografiích. Součástí přípravy je i gymnastika a různé hry k pomoci zpevnění a správnému držení těla.

KIDS od 16,30-17,30h (= "starší děti" od 8-11 let )                                                                                                        

Od základní gymnastiky se děti učí spolupráci mezi sebou v kolektivu, tančíme diskotékové,hiphopové a karibské sestavy, rošťačíme s pompony a vytváříme s rekvizitami skupinové show. Soutěžní složka se připravuje i na soutěže v ČR. Ti, kteří si vybojují postup,nás reprezentují i na mezinárodních soutěžích.

Starší tanečníci TEENEGERS a maminky LADIES tančí vždy ve středu v nových prostorech Komunitního centra Mírová.

TEENEGERS  od 18-19h (= mláděž od 11-16 let )                                                                                       

 Objevujeme krásu karibských tanců Salsa,Bachata,Merengue, na žíněnkách a žocích se základní akrobacií zdokonalujeme k vyšším výkonům a zvedaným figurám, které využíváme v Pompon Dance, svou energii vybíjíme při diskotékových a streetových sestavách. 

Soutěžní tanečníci TK Impuls v kategorii KIDS a TEENEGERS trénují ve volnočasovém centru v pátek od 15-17 hod. na tzv."tréninku malých skupin" , kde se věnujeme základům různých technik od baletní průpravy,kondiční cvičení až po zvedané figury pro dané vystoupení.

Během roku pořádáme různé workshopy (akrobacie a gymnastika,caribik,contemporary,LA styly,....), které jsou pro nás důležité v našem tanečním a akrobatickém vzdělávání. 

O letních prázdninách již víme,že Letní taneční camp Kubasovka 2022 bude opět plný tance, her a zábavy. Tanečníci jsou zde rozděleni dle věkových kategorií do různých skupin. Termín pro rok 2021 je 25.7.-31.8.2022 !!! Max.obsazení je 60 tanečníků .

Tančíme ve velkém plně klimatizovaném sále,malém sále v přízemí a ve venkovních prostorech chalupy. Součástí campu bude i celotáborová hra,výlety do okolí a vytváření . Kuchyň je výborná "domácí" a tým z kuchyně nám vaří naprosto skvěle.

Těšíme se vždy na nové i nám známé externí lektory, kteří zdokonalují naše taneční umění v různých tanečních stylech.

Pro mladší tanečníky pořádáme "Prodloužený víkend s tancem a gymnastikou", kde i oni tančí s našimi externími lektory.


Webové stránky zdarma